Zajęcia polegające na stopniowej nauce różnorodnych choreografii. Trenenig, który daje nam mnóstwo radości oraz poprawia naszą pamieć, koordynację ruchową i ekspresję.

Instruktor krok po kroku wprowadza i naucza nowych elementów choreografii wprowadzając przy okazji ćwiczenia siłowe i wzmacniające.

Proponujemy spotkania dla rodziców, którzy chcą w przyjaznej, miłej atmosferze porozmawiać z psychologami o wątpliwościach i problemach wychowawczych oraz powymieniać się doświadczeniami z innymi rodzicami.

Ashtanga Vinyasa Joga to dynamiczna forma jogi opierająca się na synchronizacji sekwencji asan z rytmicznym oddechem. Dzięki temu możemy zbudować idealne połączenie ciała i umysłu, większą koncentrację i energię. Zewnętrzna praktyka asan będzie dla każdego inna. W Ashtanga Vinyasa Jodze celem nie jest perfekcja wykonywanych asan, a uzyskanie głębokiego kontaktu ze sobą. Ta metoda praktykowania jogi oparta jest na uważności podczas wykonywania trzech elementów: oddechu, asan (pozycji ciała) i drishti (skupienia wzroku). Joga to idealny sposób na dobre samopoczucie, ładną sylwetkę i spokojmy umysł

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco informowany o nowościach, promocjach i zmianach w Makaraka!

Adres: ul. Oliwkowa 29
81-589 Gdynia

tel. 586290018
kom. 606619494
kom. 604450190

email: info@makaraka.pl